TOP 3 antykwariaty językowe w Warszawie

TOP 3 antykwariaty językowe w Warszawie

Antykwariaty mimo upływu lat nie tracą na swojej popularności. Wciąż można w nich dostać wiele ciekawych oraz bardzo często również unikalnych pozycji oraz przede wszystkim w doskonałych, bardzo konkurencyjnych cenach. Jedne z antykwariatów są znacznie bardziej popularne niż inne – wynika to przede wszystkim z oferowanego asortymentu, cen, a także nacisku na reklamę. Popularne są także antykwariaty, które specjalizują się w danym zakresie, np. językowym. Wśród TOP 3 antykwariatów językowych w Warszawie zaliczyć można między innymi.

Antykwariat Logos

W antykwariacie znaleźć można szereg różnorodnych pozycji z zakresu różnych językowych – począwszy od nowoczesnych poradników do nauki języka, książek ze słówkami czy słowników. Antykwariat prowadzi również skup podręczników do nauki językowych oraz książek w innych językach niż polski. Na uwagę zasługuje przede wszystkim bardzo szeroka oferta antykwariatu oraz możliwość wygodnych zakupów za pośrednictwem ich strony internetowej.

Antykwariat Gelber

Na rynku istnieje już od kilku dobrych lat, bo od 1 września 2012 rok – zakupów można dokonywać zarówno przez internet na oficjalnej stronie placówki, jak i na ul. Grochowskiej 112 w Warszawie. W ofercie antykwariatu można znaleźć szereg książek, które mają za zadanie uczyć i bawić – znajdują się w nim między innymi książki językowe, poradniki dotyczące nauki języków, słowniki, rozmówki w różnych językach oraz wiele innych książek, które przydadzą się uczniom, studentom, jak również osobom, które chcą podszlifować swoje umiejętności językowe. W antykwariacie można również sprzedać swoje niechciane pozycje.

Antykwariat Amicus

W ofercie antykwariatu można znaleźć wiele interesujących i ciekawych książek powstałych na przestrzeni wielu lat – zarówno stosunkowo nowych, jak i tych, które są już prawdziwą perełką dla kolekcjonerów. W ofercie można znaleźć również szeroką ofertę książek językowych (poradników, słowników czy rozmówek). W placówce można również oddać swoje książki i w ten sposób zarobić nieco gotówki.

W każdym antykwariacie wybór książek i podręczników jest bardzo szeroki, ponieważ w ofercie znajdują się zarówno książki językowe, naukowe, jak i te przeznaczone do relaksu i odpoczynku. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Niewątpliwą zaletą antykwariatów jest fakt, że posiadają konkurencyjne ceny względem typowych księgarni oraz istnieje możliwość dokonywania wygodnych zakupów za pomocą stron internetowych – bez konieczności wychodzenia z mieszkania.