Sklep Sakralny

Sklep Sakralny

W ofercie sklepu internetowego sklepsakralny.pl znajdują się profesjonalnie wykonane drzewce i okucia do baldachimu, sztandarów i chorągwi. Na drzewcach mocowany jest baldachim, sztandar lub chorągiew. Solidne drewniane pręty świetnie sprawdzą się podczas wszelkich okazji kościelnych oraz wydarzeń państwowych, podczas których niezbędne jest użycie baldachimu, sztandaru lub chorągwi.

Sklep sakralny – oferta

W komplecie znajdują się cztery skręcane drzewce do baldachimu wraz z okuciami. Pręty są wykonane z jasnego, wytrzymałego drewna, na którym znajduje się ochronna powłoka z lakieru. Wykończenie drzewców stanowią okucia w złotym kolorze. Na szczycie prętów znajdują się estetycznie zdobione symbole krzyża. Okucia są wykonane z niezwykłą precyzją, co dodaje elegancji. Metalowe elementy są dokładnie połączone z drewnem, dzięki czemu stanowią spójną całość. Wysokość drzewców po skręceniu wynosi 235 cm. Idealnie nadają się one zarówno do baldachimów, sztandarów jak i chorągwi.

Drzewce wraz z kompletem okuć dostępne na stronie sklepu, idealnie sprawdzą się w każdej parafii. Z całą pewnością przydadzą się na różnego rodzaju święta czy odpusty. Raz zakupione drzewce będą służyć przez długie lata. Po za konkurencyjną ceną drzewców, wynoszącą 2177,50 zł, dodatkowym atutem jest spora ilość produktów powiązanych, znajdujących się w ofercie sklepu. Z powodzeniem, po wysłużonych latach, można zdecydować się na nowe okucia, pozostając przy tych samych drzewcach. Wynika to z faktu, iż drzewce dostępne na www.sklepsakralny.pl posiadają możliwość wymiany okuć, co można uczynić w równie korzystnej cenie.