Najlepsze domy w Słupcy

Najlepsze domy w Słupcy

Wiele osób pragnie zamienić swoje małe mieszkanie na duży dom z garażem i ogródkiem. W Słupcu mamy do swojej dyspozycji wiele różnych nieruchomości, które możemy wynająć, jak również zakupić na własność. Niektóre domy są w stanie surowym i trzeba je samodzielnie wykończyć, natomiast znajdzie się również wiele domów, które gotowe są już do użytkowania. Teraz poznasz najlepsze domy w Słupcu.

1. Dom z pięcioma pokojami

Ten dom został wybudowany już 1994 r posiada płaski dach, który jest pokryty papą. Dom jest gotowy do zamieszkania od zaraz i posiada już zamontowane plastikowe okna. Powierzchnia domu wynosi 260 m², a całkowita powierzchnia działki użytkowej to 700 m². Wartość tej nieruchomości aktualnie wynosi 490 000 zł. W tym domu może zamieszkać zarówno jedna większa rodzina, jak również dwie mniejsze, ponieważ dom posiada dwie kuchnie, trzy łazienki oraz dwa salony. Dodatkowo do swojej dyspozycji mamy 3 garaże oraz dwa tarasy. Dom ogrzewany jest olejem oraz węglem.

2. Dom mieszkalny z budynkiem gospodarczym

Jeżeli marzyłeś kiedyś o zakupie domu, który będzie posiadał wydzieloną przestrzeń do prowadzenia działalności gospodarczej to ten dom będzie dla ciebie idealnym rozwiązaniem. Całkowita działka powierzchni wynosi 1738 m2, z czego około 750 m2 to powierzchnia ogrodu a budynek gospodarczy ma powierzchnię 122 m2. Dom posiada pełne wyposażenie salonu kuchni łazienki oraz korytarza, a także dodatkowo mamy do swojej dyspozycji piwnicę, w której mamy aż 3 pomieszczenia i jedno posiada kotłownia z piecem na ekogroszek. Cena tej nieruchomości wynosi 430 000 zł.

3. Dom z dwoma sklepami i budynkiem gospodarczym

Kolejną nieruchomością na sprzedaż jest dom w rodzaju zabudowy bliźniak, który posiada aż 4 pokoje. Cały teren posesji jest ogrodzony a w pobliskiej okolicy mamy dostęp do jeziora, więc będziemy mieli gdzie wypoczywać całą rodziną. Kupując ten dom dodatkowo otrzymamy również garaż, a także zainstalowane zostały już media takie jak woda, prąd i kanalizacja. Całkowita powierzchnia nieruchomości wynosi 127,35 m², a jej cena obecnie to 300 000 zł.

4. Dom z budynkami gospodarczymi

Ostatnim polecanym domem w Słupcu jest dom z budynkami gospodarczymi, który znajduje się w bardzo świetnej lokalizacji. Powierzchnia całego obiektu wynosi 3 600 m² i kwota, jaką musimy zapłacić za te nieruchomości wynosi 219 000 zł. Kupując ten dom mamy do swojej dyspozycji 3 pokoje łazienkę kuchnię oraz poddasze. Nieruchomość ta ze względu na położenie, które znajduje się blisko Słupca jest idealnym wyborem dla osób, które chcą zamieszkać w pobliżu tej miejscowości i jednocześnie prowadzić biznes.