Hurtownia SANDERUS

Hurtownia SANDERUS

Wiele uroczystości kościelnych lub innych wymaga zaangażowania mnóstwa ludzi, a także sprzętu i materiałów. Na przykład przeprowadzenie procesji na Boże Ciało wymaga dobrej logistyki. Trzeba zaplanować trasę, zabezpieczyć ruch, przygotować między innymi baldachim, sztandary, chorągwie oraz inne rzeczy.

Drzewce pod chorągwie, sztandary, baldachimy

Chorągwie, sztandary, czy baldachimy są ważnymi elementami każdej procesji, czy innej uroczystości niekoniecznie kościelnej. Ważne jest aby te elementy były trwałe, wytrzymałe ale także powinny świetnie się prezentować. W tym celu ważny będzie wybór odpowiedniego drzewca.

Wiele może być rodzajów drzewca. Mogą one być wykonane z różnego typu drzewa. Ich długość, grubość może być różna. Mogą również mieć inne zakończenia.

W naszym sklepie oferujemy szeroki asortyment świetnie prezentujących się drzewców przeznaczonych na różne okazje. Nadadzą się one zarówno do kościoła na róże uroczystości, jak i na defilady wojskowe, czy na przykład uroczystości strażackie.

Oferujemy drzewce wykonane z drewna:

  • bukowego jasnego
  • bukowego bejcowanego

Drzewce mogą być zakupione same lub z zakończeniami. W ofercie znajdziecie państwo zarówno drzewce z już gotowymi zakończenia ale także zakończenie można dokupić osobno. Na drzewcach najczęściej znajdują się mosiężne zakończenia o różnych kształtach (na przykład z orzełkiem).

Polecamy zapoznanie się z naszą ofertą i wybranie odpowiedniego dla siebie produktu. Nasze produkty są wysokiej jakości, a także wszystkie są w atrakcyjnych cenach.