Hair Care Panda – żelki z witaminami do włosów

Hair Care Panda – żelki z witaminami do włosów

Wiele osób twierdzi, że zadbane włosy są wizytówką kobiety. Lśniące, grube i zdrowe przyciągają wzrok i są marzeniem każdej z nas. Nie zawsze niestety traktuje się je z należytym szacunkiem. Suszenie, prostowanie, częste farbowanie może doprowadzić do tego, że zamiast idealnej tafli będziemy mieli na głowie przesuszone strąki. Jak prawidłowo dbać o włosy? Wbrew pozorom – pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. W zależności od potrzeb i oczekiwań mogą sprawdzić się różne metody pielęgnacji. Istnieje jednak kilka uniwersalnych sposobów, które pozwolą uzyskać wymarzony wygląd.

Oleje na odżywione włosy

Olejowanie jest zabiegiem, który można wykonywać 1-2 razy w tygodniu. Wykonujemy go, nakładając produkt na suche lub mokre włosy od połowy długości ku końcówkom i pozostawiamy na min. 40 minut (a nawet całą noc). Następnie włosy spłukujemy wodą i traktujemy odżywką, dopiero potem myjemy skórę głowy. Bez obaw, po takiej kuracji włosy nie będą przetłuszczone. Olej poprawia strukturę włosa i chroni go przed utratą wilgoci.

Przed rozpoczęciem przygody z tym produktem, aby wybrać dobry rodzaj oleju, należałoby ocenić, czy nasze włosy są niskoporowate, średnioporowate czy wysokoporowate. Wybierajmy te dobrej jakości, tłoczone na zimno, o jak największej ilości składników odżywczych. Jeśli określenie tego jest zbyt trudne, zawsze można też postawić na sprawdzone mieszanki olejów lub odżywki nimi wzbogacone.

Suplementy diety – nie tylko w tabletkach

Poza klasycznymi sposobami traktowania włosów specjalistycznymi kosmetykami warto zadbać organizm od środka. Duża ilość wypijanej wody, zbilansowana dieta i zdrowy tryb życia mogą znacząco wpłynąć na poprawę kondycji włosa. W dzisiejszych pilnowanie tego wszystkiego może być jednak trudne. W takim przypadku warto sięgnąć po suplementy diety.

Hair Care Panda – żelki z witaminami do włosów są pyszne w smaku, wegańskie, nie zawierają laktozy ani glutenu. W dodatku stanowią istną witaminową bombę i są istnym remedium na zniszczone zabiegami, nieodpowiednią pielęgnacją i problemami zdrowotnymi włosy. Zawierają ogromną dawkę biotyny – aż 5000% Referencyjnej Wartości Spożycia. Na rynku znajdziemy mnóstwo suplementów, które obiecują zdziałać cuda. Hair Care Panda to nie tylko pyszne żelki w kształcie misiów, to bogaty w witaminy i minerały nutraceutyk, który nie tylko wspomaga kondycję włosów, a działa kompleksowo na prawidłowe działanie organizmu.

Ostrożne korzystanie z dobrodziejstw kosmetycznych

Odżywki, maski i oleje mają pozytywny wpływ na nasz wygląd. Niestety nie można powiedzieć tego samego o dużej ilości farb i produktów do stylizacji dostępnych w drogeriach. Wybierając samodzielnie kosmetyki, pamiętajmy o sprawdzeniu składu, a jeśli nie mamy doświadczenia na tym polu, zasięgnijmy opinii naszego fryzjera. Pamiętajmy też o regularnym podcinaniu końcówek, najlepiej u profesjonalisty, który posiada odpowiednie narzędzia i umiejętności.

Więcej informacji na https://firia.pl/hair-care-panda-zelki-misie-na-wlosy-opinie-efekty-i-cena/