Ekon Studio

Ekon Studio

Poczet sztandarowy musi prezentować się szczególnie na każdorazowej uroczystości. Elegancja i patos płynąca z podniosłości chwili musi być dopięta na ostatni guzik. Idealnie wyprasowany garnitur, śnieżnobiałe rękawiczki, wypastowane buty – nie wolno zapominać o pięknie sztandaru delikatnie powiewającego na wietrze. Jedną z części, która pozwala mu idealnie wyglądać w każdej chwili, jest drzewiec. Jego solidna konstrukcja pozwala na stabilne trzymanie w dłoniach. Pozornie śliska powierzchnia pozwala na umiejętne utrzymanie go w pionie. Ciężar sztandaru staje się mniej kłopotliwy.

Drzewce do sztandarów

Na początku warto wspomnieć, że można go rozdzielić na dwie części – w takiej pozycji staje się łatwiejszy do ułożenia go w gablocie lub innym, równie reprezentatywnym miejscu.

Został on wykonany z drewna bukowego najwyższej jakości. Mosiężne haczyki umocowane na całej długości drzewa stanowią nie tylko element dekoracyjny, ale i praktyczny, ponieważ można o nie zaczepić pręty. Dostrzegalne tylko po wnikliwym przyjrzeniu się całości nie psują efektu końcowego.

Łączenia zostały starannie zabezpieczone tuleją. Dzięki niej nie trzeba się martwić o ewentualne nieprzyjemności w najmniej spodziewanym ku temu momencie.

Na samym szczycie znajduje się punkt, w którym można umieścić – zgodnie z dowolnym przeznaczeniem klienta – orła w koronie lub jakikolwiek inny element będący ozdobą drzewca.

Waga nie przekraczająca 4kg nie powinna nikogo straszyć. Zastosowanie kilku wcześniej wspomnianych elementów dodaje poczucia lekkości.