Bezprzewodowy mop z funkcją odkurzania dla wygody w domu

Bezprzewodowy mop z funkcją odkurzania dla wygody w domu

Sprzątanie podłóg za pomocą tradycyjnego mopa jest – mówiąc wprost – mało efektywne. Owszem, czysty mop z łatwością oczyści podłogę, ale z biegiem czasu jego zabrudzona struktura nie zbierze zabrudzeń, lecz rozmaże je po całym pokoju. I właśnie dlatego warto postawić na funkcjonalny mop automatyczny, który jednocześnie odkurzy, zamiecie do sucha, zmyje, a nawet… sam się oczyści.

Jak działa nowoczesny mop?

Biorąc pod uwagę możliwości urządzenia Hizero Bionic mop to coś więcej, niż tylko proste urządzenie sprzątające. To funkcjonalne, bezprzewodowe urządzenie, które – zasilane za pomocą baterii – gwarantuje użytkownikowi pełną niezależność od sieciowego źródła zasilania. Wystarczy na koniec pracy podłączyć je do specjalnej stacji ładującej, by już po krótkim czasie mogło ono kontynuować swoją pracę. Całość zamknięta jest w poręcznej obudowie, dzięki której z łatwością można oczyścić nawet najbardziej trudno dostępne przestrzenie.

Poręczny i ergonomiczny

Stworzony do mycia podłóg mop Hizero to urządzenie, które wyróżnia się wyjątkową ergonomią pracy. Wyposażono je w minimalistyczny, a zarazem bardzo prosty w obsłudze moduł sterowania. Co ciekawe, dzięki ergonomicznie rozmieszczonym przyciskom można go obsłużyć za pomocą… kciuka. Mało tego – sprzęt ten posiada czytelny wyświetlacz, który na bieżąco informuje użytkownika o parametrach pracy urządzenia. Sporą zaletą jest też zestaw diod LED, które – zamknięte w obudowie – informują użytkownika o bieżącym statusie mopa.

System zarządzania wodą

Jak na funkcjonalny sprzęt czyszczący przystało, mop bezprzewodowy Hizero posiada autonomiczny zbiornik na wodę, który jest wyposażony w kompletny zestaw czujników. Dzięki nim można łatwo zweryfikować zarówno ilość znajdującej się w komorze wody, jak i jej stopień zabrudzenia. Na uwagę zasługuje również wygoda, z jaką można usunąć pozostałe po czyszczeniu zabrudzenia. Obsługa zbiornika na odpady stałe i na brudną wodę jest niezwykle prosta i – co ważne – estetyczna..

Efektowne czyszczenie

Mop zapewnia maksymalną skuteczność czyszczenia i to w każdych warunkach. Jego najważniejszym elementem jest polimerowa, obracana struktura czyszcząca, która skutecznie usuwa zabrudzenia z każdej powierzchni. Co więcej, w związku z zastosowaniem specjalnego mechanizmu obrotowego, sprzęt ten nie rysuje płaszczyzny nawet najdelikatniejszych podłóg. Za jego pomocą można usunąć większość zabrudzeń. Jednak w przypadku najbardziej uporczywych plam, należy dodać do wody preparat czyszczący Hizero.

Reasumując, mop marki http://hizero.pl/ to sprzęt, który zapewni użytkownikowi maksymalny komfort czyszczenia i to w każdych warunkach.